Haber

Burdur Valisi Ali Arslantaş’ın ev sahipliğinde düzensiz göçle mücadele toplantısı düzenlendi

8. Bölge Sistemsiz Göç ve Çaba Uyum Toplantısı Burdur Valisi Ali Arslantaş’ın sahipliğinde gerçekleştirildi.

Düzensiz göçle mücadelede kurumlar arası etkinliğin ve uyumun artırılması amacıyla düzenlenen toplantıya Konya, Antalya, Afyonkarahisar, Burdur, Isparta ve Karaman’dan oluşan 8. bölge valileri/vali yardımcıları katıldı. iller, il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları, Sahil Güvenlik komutanları ve İl Göç İdaresi müdürleri. katılımıyla.

İller bazında yürütülen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, sistemsiz göçe karşı daha aktif ve verimli bir çalışma yürütülebilmesi için ülke genelinde alınan tedbirler, 8. bölge illerinin istatistiki bilgileri ve faaliyet kontrol noktaları, alınan tedbirler ve çalışmalar masaya yatırıldı, istişare ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Burdur Valisi Ali Arslantaş, Isparta Valisi Aydın Baruş, Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Konya Vali Yardımcısı Hacı İbrahim Türkoğlu, Antalya Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat, 8. bölge il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları, Sahil Güvenlik komutanları ve İl Göç İdaresi müdürleri katıldı. – BURDUR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu