Haber

Başkan Kırgöz’den Deprem Toplantısı

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, ilçede faaliyet gösteren mimar, mühendis ve teknisyenlerle bir araya gelerek, 11’i etkisi altına alan depremin ardından Dikili sonunda afetlere karşı kanun ve yönetmelikler kapsamında belediyenin yaptığı düzenlemeler hakkında bilgi verdi. ülkedeki iller.

Dikili Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarının tam ekip olarak yer aldığı toplantıda katılımcılar deneyimlerini paylaşarak görüş ve önerilerini dile getirdi.

Daha dirençli bir Dikili olma yolunda kararlı adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Deprem bölgesine yaptığı ziyarette gözlemlerini de aktaran Önder Kırgöz; “Ülkemizde meydana gelen ve 11 ilimizi etkisi altına alan deprem hepimizi derinden üzmekle birlikte olası afetlere karşı tedbirli olmamız gerektiğini bir kez daha göstermiştir. İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüzle sürekli toplantılar yapıyoruz. Kanun ve yönetmelikler kapsamında yaptığımız yeni düzenlemelerle ilgili ilçemizde faaliyet gösteren mimar, mühendis ve teknikerlerimizi bilgilendirdik. fikir alışverişinde bulunduk. Katkılarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Daha dirençli bir Dikili olma yolunda kararlı adımlar atmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu