Haber

BtcTurk, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı tebrik etti

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı yenerek şampiyon olmasının ardından grubun ana sponsoru BtcTurk tarafından Filenin Sultanları için özel bir video klip hazırlandı. Tebrik mesajı da yayınlayan firmanın CEO’su Özgür Güneri, “Uluslar Ligi’nin ardından Avrupa Şampiyonu olarak Türkiye tarihinde bir ilke imza atan takımımızı tebrik ediyoruz. Bu başarıya katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. “

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, tebrik mesajında ​​şunları söyledi: “2021 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu ve A Milli Kadın Voleybol Takımımız ile birlikte voleybola katkı sağlamak için çalışarak ilerliyoruz. Gençlerimize ve sporcularımıza güvenimiz tam. Fırsat verildiğinde başarıdan başarıya koşacaktır. A Milli Kadın Voleybol Takımımız. Voleybol Takımımızın uluslararası başarısından biz de mutluluk ve gurur duyuyoruz. Milletler Ligi Şampiyonu ve ardından Avrupa Şampiyonu olan takımımıza katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gösterdikleri özverili ve istikrarlı başarılarından dolayı takımımızı, antrenörümüzü ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nu elde ettikleri şampiyonluktan dolayı canı gönülden kutluyorum. “Bu başarıların devamı için takımımıza ve federasyonumuza destek olmaya devam edeceğiz. Ayrıca takımımıza şampiyonluk için ayrı bir şampiyonluk ikramiyesi vereceğiz” dedi.

‘Yeni Neslin Yanındayız’ sloganıyla Türk sporunun en büyük paydaşlarından biri olan BtcTurk’ün ana sponsoru olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, temmuz ayında Milletler Ligi Şampiyonu olarak dünya sıralamasında birinci sıraya yükseldi. . Filenin Sultanları, son galibiyetleriyle Türk spor tarihinde takım sporlarında Avrupa şampiyonu olan ilk takım olarak tarihe geçti.

camolukajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu